Aizkrauklē nometnē “Daugavas stāsti” tiksies dažādu valstu bērni
Ar Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) finansiālu atbalstu no 8. līdz 14. jūlijam Aizkrauklē notiks nometne “Daugavas stāsti”, kas paredz stiprināt diasporas bērnu un jauniešu saikni ar Latviju. Nometnē piedalīsies 20 bērni no Zviedrijas, Itālijas, Horvātijas, Turcijas, Grieķijas un pat ASV un 10 Latvijas bērni no Aizkraukles un Ogres novada.
Nometne Aizkrauklē notiks saistībā ar Latvijas valsts budžeta finansēto programmu “Ārpusskolas pasākumu programma. Vasaras nometnes Latvijas un diasporas bērniem”.
Nometnes nosaukums “Daugavas stāsti” būs vadmotīvs visu nometnes laiku, veltot to gan Latvijas senajai un nesenajai vēsturei, valsts tapšanai un simboliem, gan bērnu un jauniešu pašu stāstiem par notikumiem, redzēto un savu vietu Latvijā un pasaulē. Aktivitātes saistītas ar darbošanos radošajās darbnīcās — mūzikā, tekstila darbnīcās un tik modernajā lego robotikā, kā arī ar aktīvu tuvāko novadu vēsturisko vietu — Staburaga, Kokneses pilsdrupu, Likteņdārza, Aizkraukles pilskalna, A. Upīša muzeja, kā arī “Skrīveru saldumu” — iepazīšanu. Latviešu valodas un tradīciju apgūšana notiks nepiespiestā veidā, sadarbojoties Latvijas un ārzemju latviešiem, nostiprinot kontaktus un piederības izjūtu Latvijai.
Projektu īsteno Ogres biedrība “Attīstības un inovāciju mācību centrs” sadarbībā ar ārzemju latviešu biedrībām un Aizkraukles jauniešu biedrību “Galaktika”, kā arī Kokneses radošo biedrību “Baltaine”. Ar šo nometni arī Aizkraukles vārds aizskanēs tālu pasaulē!
Kategorijas
- Reklāmraksti
- Afiša
- Balles
- Izstādes
- Koncerti
- Teātris
- Citi pasākumi
- Sporta pasākumi
- Laikraksta arhīvs
- Foto un video
- Veselība
- Vaļasprieks
- Lietotāju raksti
- Latvijā un pasaulē
- Dzīve laukos
- Izglītība
- Operatīvie dienesti
- Novadu ziņas
- Aizkraukles novadā
- Jaunjelgavas novadā
- Kokneses novadā
- Neretas novada
- Pļaviņu novada
- Skrīveru novadā
- Vecumnieku novadā
- Viesītes novadā
- Sports
- Viedokļi/Komentāri
- Statiskas lapas
- Pazudis/atrasts
- Abonēšana
- "Staburaga" projektu raksti
- Kultūra