Šahisti Skrīveros uzsāk jaunu sezonu

Anda Krauze

2016. gada 27. janvāris 17:01

321

Šī gada 24.janvārī Skrīveru kultūras centrā notika Skrīveru novada domes ceļojošo kausu izcīņas šahā 76.turnīrs. Dalībnieki cīnījās divās apvienotajās grupās - sieviešu un skolēnu, kā arī vispārējā un iesācēju.

Pirmo vietu vispārējā grupā, nezaudējot nevienu partiju, pārliecinoši izcīnīja skrīverietis Imants Lūsis, bet otro vietu ieguva skrīverietis Anatolijs Bičkovskis. Savukārt iesācēju grupā uzvaru izcīnīja skrīverietis Jānis Zemžāns, aiz sevis atstājot skrīverieti Ilmāru Kalnieti.

Sieviešu grupā, cīnoties bez zaudējumiem, uzvarēja pļaviņiete Anita Seikovska, bet otro vietu ieguva skrīveriete Viktorija Kurpniece. Skolēniem uzvarētāja noteikšanai tika ņemts vērā koeficients, kas augstāks bija Aizkraukles pilsētas sākumskolas 3.b klases skolēnam Lorenam Dembovskim. Otro vietu ieguva Pļaviņu novada ģimnāzijas 12.klases audzēknis Kristaps Bērziņš, bet trešo vietu, arī ņemot vērā koeficientu, izcīnīja Pļaviņu novada ģimnāzijas 2.b klases skolēns Edgars Osipausks.

Atzinības rakstus saņēma Pļaviņu novada ģimnāzijas 4.b klases audzēknis Linards Lukss un 6.b klases skolēns Andis Daugavietis, kā arī Aizkraukles pilsētas sākumskolas 3.b klases skolēns Kristers Grigorovičs un turnīra visjaunākais dalībnieks – Aizkraukles pilsētas sākumskolas 1.b klases skolēns Jānis Ģērmanis.