Skrīveru šaha turnīrā uzvaru izcīna Kurpnieku ģimene

Anda Krauze

2015. gada 17. oktobris 21:34

562
Skrīveru šaha turnīrā uzvaru  izcīna Kurpnieku ģimene

Skrīveru kultūras centrā notika Skrīveru novada ceļojošo kausu izcīņas šahā 74.šaha turnīrs, uz kuru bija ieradušies dalībnieki no Skrīveriem, Aizkraukles, Ogres un Rīgas.

Turnīra dalībnieki tika vērtēti četrās apakšgrupās (sieviešu, skolēnu, vispārējā un iesācēju), no kurām trijās uzvarēja Kurpnieku ģimenes pārstāvji.

Apvienotajā sieviešu un skolēnu grupā divas dalībnieces ieguva vienādu punktu skaitu, bet, ņemot vērā koeficientu, uzvarēja skrīveriete Viktorija Kurpniece, aiz sevis atstājot aizkrauklieti Irinu Sokolu un Aizkraukles novada ģimnāzijas 8.b klases skolnieci Veroniku Karevu (trenere I.Sokola).

Skolēnu grupā vislabāko rezultātu uzrādīja Rīgas 25.vidusskolas 4.c klases skolnieks Mārcis Kurpnieks (treneris A.Stašāns) no Rīgas. 2.vietu ieguva Aizkraukles pilsētas sākumskolas 3.b klases skolēns Lorens Dembovskis (treneris G.Strautiņš), bet trešajā vietā — Aizkraukles pilsētas sākumskolas 3.a klases skolniece Nikola Meistere (trenere I.Sokola).

Skolēnu un sieviešu grupā startēja arī pirmsskolas vecuma bērnudārza „Zīlīte” audzēkne Valērija Fjodorova un bērnudārza „Saulīte” audzēknis Ņikita Aņenko, kuri saņēma atzinības rakstu.

Vispārējā grupā uzvarēja skrīverietis Vairis Kurpnieks, otro vietu ieguva skrīverietis Imants Lūsis, trešo — ogrēnietis Jānis Mesters.

Iesācēju grupā visas godalgotās vietas ieguva skrīverieši. Pirmo vietu izcīnīja Ilmārs Kalnietis, bet otro un trešo vietu izšķīra koeficients, kas labāks bija Gatim Muižniekam, kurš aiz sevis atstāja Jāni Zvirbuli.

Nākamais Skrīveru novada ceļojošo kausu izcīņas šahā turnīrs notiks 2015. gada 15. novembrī Skrīveru kultūras centrā.